SAMSUNG GALAXY A5 (2017) LTE 32GB ZŁOTY – spełni twoje wszelkie oczekiwania

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) LTE 32GB ZŁOTY jest smartfonem, który nie tylko ze względu na świetlistą barwę, ale również opływową i cienką obudowę posiada świetny design. 3 GB pamięci operacyjnej, a także 8 rdzeniowy procesor pozwalają na swobodne oglądanie filmów w najwyższej jakości obrazu, a także korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie. Przekątna ekranu 5,2″ również zwiększa komfort korzystania z tego smartfona.

Dla miłośników fotografii

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) LTE 32GB ZŁOTY to zdecydowanie telefon dla miłośników fotografii. Posiada podwójny aparat 16 Mpix, co oznacza, że zarówno klasyczne zdjęcia, jak i selfie mogą być fantastycznej jakości. To prawdziwy ewenement, gdyż rzadko zdarza się, by telefon posiadał tak samo dobry aparat z przodu i z tyłu. Co więcej aparat posiada podwójną przesłonę, dzięki której zdjęcia mogą być odpowiednio doświetlone oraz wyraźne także w nocy. Jeśli doda się do tego jeszcze super szybki autofocus, to otrzymujemy telefon, który można z powodzeniem użytkować zamiast klasycznej „cyfrówki”.

Telefon do zadań specjalnych

Niech nie zwiedzie Cię jego błyszcząca, królewska szata, gdyż za tą fasadą kryje się telefon o odporności IP68 na pył i wodę. Zatem jest to zdecydowanie telefon, który możesz zabrać ze sobą na górską wyprawę i nie obawiać się o to, że przemokniesz, a twój telefon przestanie działać. Możesz rozmawiać nawet w deszczu czy pod prysznicem. Dodatkowe wzmocnienie stanowi szkło Gorilla Glass.

Telefon, który zapisuje twoje dane w ukrytym folderze

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) LTE 32GB ZŁOTY to model telefonu, który zapisuje ważne dane w dodatkowym ukrytym folderze, do którego może mieć dostęp tylko jego właściciel. Blokadę stanowi odcisk linii papilarnych skanowany przez telefon. To idealny telefon dla tych, którzy wysoce cenią sobie prywatność.

Telefon posiada oprogramowanie Android 6.0 Marshmallow. Na uwagę zasługuje jeszcze szybko ładująca się bateria. Telefon został wyposażony w port USB typu C, który umożliwia nie tylko szybkie naładowanie baterii w telefonie, ale również ściąganie potrzebnych danych.