SAMSUNG GALAXY A6 PLUS 2018 32GB DUAL SIM CZARNY – doskonały design

SAMSUNG GALAXY A6 PLUS 2018 32GB DUAL SIM CZARNY ma przekątną ekranu 6″, co sprawia, że świetnie nadaje się nie tylko do prowadzenia długich rozmów i video rozmów ale również do robienia świetnych zdjęć i kręcenia filmów. Wyposażony jest w 8 rdzeniowy procesor i 3 GB pamięci RAM podobnie jak jego poprzednik. Posiada natomiast nowsze oprogramowanie – Android 8.0 Oreo. Wszystko to sprawia, że niezwykle sprawnie się go obsługuje, nawet przy włączonych kilku aplikacjach.

Wspaniały design i przydatne funkcje

SAMSUNG GALAXY A6 PLUS 2018 32GB DUAL SIM CZARNY posiada aluminiową szczotkowaną obudowę, dzięki czemu prezentuje się niezwykle elegancko. Ma jednak znacznie więcej do zaoferowania. Ekran Super Amoled z Full HD, zachwyca głębią barw i szczegółowością obrazu. Umożliwia uruchomienie dwóch aplikacji na podzielonym ekranie. Można go obsługiwać również bez konieczności wybudzania, a przynajmniej niektóre jego funkcje, takie jak: odbieranie wiadomości, kalendarz, czy sprawdzenie godziny.

Doskonałe zdjęcia z celowym efektem rozmycia tła

SAMSUNG GALAXY A6 PLUS 2018 32GB DUAL SIM CZARNY pozwala na wykonywanie doskonałych zdjęć w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Matryca 16 Mpix i dodatkowa 5 Mpix umożliwia wykonywanie zdjęć z uwydatnieniem pierwszego planu oraz rozmyciem tła. Przesłona pozwala doskonale ustawić jasność w każdych warunkach. Zdecydowanie na uwagę w tym modelu zasługuje niezwykle wyrazisty aparat przedni, który ma aż 16 Mpix, a do tego również dodatkową przesłonę i 3 poziomy jasności. Dzięki temu również selfie wykonywane wieczorem i w nie najlepszym świetle wyjdzie bardzo dobrze.

Ochrona danych w telefonie lepsza niż kiedykolwiek

Wrażliwe dane zapisywane są w ukrytym folderze, który można odblokować jedynie poprzez odcisk linii papilarnych. Z kolei telefon odblokować można również dzięki funkcji rozpoznawania twarzy. To bardzo istotna ochrona przeciw kradzieży. SAMSUNG GALAXY A6 PLUS 2018 32GB DUAL SIM CZARNY to wybór dla miłośników nowych technologii i doskonałych zdjęć, a także stawiających na komfort korzystania z dużego ekranu.