SAMSUNG GALAXY S8 G950F 64GB CZARNY – klasyczny jak smoking i mała czarna

SAMSUNG GALAXY S8 G950F 64GB CZARNY to smartfon, który zachwyca swoją klasyczną i smukłą linią, przywodzącą na myśl dobrze skrojony smoking lub małą czarną. Designerzy zadbali o efekt „wow” w minimalistycznym wydaniu czarnej obudowy i ekranu w rozdzielczości 5,8″.

SAMSUNG GALAXY S8 G950F 64GB CZARNY – posiada aparat dzięki któremu zachowasz najlepsze chwile w pełnej ostrości

Wybierając SAMSUNG GALAXY S8 G950F 64GB CZARNY do naszej dyspozycji otrzymamy aparat 12 Mpix, z systemem dual pixel sensor, dzięki któremu zdjęcia, nawet te w ruchu, będą wyraźne, a szczególna chwila zostanie bardzo dobrze uchwycona. Aparatem przednim 8 Mpix zrobisz świetne selfie z grupą przyjaciół. Zdjęcia en face wychodzą bardzo realistycznie i naturalnie, dzięki żywym barwom i głębi obrazu Super Amoled.

SAMSUNG GALAXY S8 G950F 64GB CZARNY – telefon, który sprawdzi się w każdych warunkach

Jeśli szukasz telefonu, który sprawdzi się w każdych, nawet ekstremalnych warunkach, to mimo eleganckiego wyglądu, SAMSUNG GALAXY S8 G950F 64GB CZARNY zdecydowanie odpowiada na twoje potrzeby. Posiada odporność IP68 na pył i wodę, co oznacza, że możesz prowadzić nawet długie rozmowy w rzęsistym deszczu bez szkody dla podzespołów. Telefon powinien wytrzymać 30 minutowe zanurzenie na głębokości 1,5 m, zatem to naprawdę model do zadań specjalnych.

SAMSUNG GALAXY S8 G950F 64GB CZARNY – bezpieczeństwo ponad wszystko

Nie musisz bać się o wykradzenie twoich danych, jeśli ktoś ukradnie twój smartfon, a także wglądu w niego przez innych. Jeśli cenisz prywatność, to z pewnością spodobają Ci się zabezpieczenia, jakie posiada SAMSUNG GALAXY S8. Rozpoznawanie właściciela telefonu po przeskanowaniu tęczówki oka to pierwszy sposób na jego odblokowanie, drugi to przyłożenie odcisku palca w miejscu poniżej aparatu. Dzięki temu zeskanowane zostaną linie papilarne.

SAMSUNG GALAXY S8 G950F 64GB CZARNY posiada 4 GB pamięci operacyjnej, co sprawia, że działa płynnie i może obsługiwać jednocześnie bez przeszkód wiele aplikacji. Na uwagę zasługuje również ładowanie telefonu. Nie używasz do tego celu tradycyjnego kabla, a ładowarki indukcyjnej. Dzięki temu naładujesz telefon szybko i bezprzewodowo.