SAMSUNG GALAXY S8 PLUS LTE 64GB CZARNY – jeszcze większa rozdzielczość w najwyższej jakości obrazu

SAMSUNG GALAXY S8 PLUS LTE 64GB CZARNY to większa wersja Samsung Galaxy S8. Przekątna ekranu tego smartfona ma aż 6,2″, co pozwala na przeglądanie wygodne zdjęć, a także oglądanie filmów w jakości HD. To znacznie więcej niż telefon.

Doskonały design i wytrzymałość

SAMSUNG GALAXY S8 PLUS LTE 64GB CZARNY posiada smukłą obudowę wykonaną z aluminium i szkła. Szkło Gorilla Glass 5 zapewnia ochronę ekranu przed zarysowaniami, a także pękaniem. Zatem przypadkowy upadek nie powinien zaszkodzić jego wyglądowi. Ponadto sprawdzi się w ekstremalnych warunkach, gdyż posiada powłokę IP68. Zatem jest odporny zarówno na pył, jak i na przypadkowe zalanie. Nie ucierpi również w czasie rozmowy w plenerze podczas deszczu. Jego wodoszczelność obliczona jest na spędzenie przez niego 30 minut na głębokości 1,5 m.

Aparat, który można używać zamiast cyfrówki

SAMSUNG GALAXY S8 PLUS LTE 64GB CZARNY posiada doskonały aparat. Zatem klasyczna cyfrówka nie będzie już potrzebna, a świetne zdjęcia będzie można wykonać w każdych warunkach. Przedni autofokus zwiększa szanse na wykonanie doskonałego i nierozmytego zdjęcia w ruchu. Zatem nawet nie mając wiele wprawy można pstrykać zdjęcia, jak mistrz fotografii. Aparat 12 Mpix oraz doskonałe odwzorowanie kolorów i świetne kąty widzenia pozwalają wykonać niezwykle udane krajobrazowe zdjęcie. Z SAMSUNG GALAXY S8 PLUS LTE 64GB CZARNY wykonasz również niezapomniane selfie, które uwydatni nawet szczegóły tła, które się za Tobą znajduje.

Bezpieczeństwo w twoich rękach

Dyskrecja to coś o co w dzisiejszych czasach coraz trudniej. Jednak SAMSUNG GALAXY S8 PLUS LTE 64GB CZARNY pozwoli Ci jej nieco zachować, a to za sprawą zastosowania zabezpieczeń i ciekawych sposobów na odblokowanie telefonu. Jednym z nich jest odcisk linii papilarnych, który wprowadzasz na początku użytkowania telefonu, a potem za każdym razem telefon skanuje linie i sprawdza czy zgadzają się z tymi, które zapisał w swojej pamięci. Podobnie odblokowuje się telefon za pomocą rejestracji tęczówki oka. Zatem SAMSUNG GALAXY S8 PLUS LTE 64GB CZARNY przenosi Cię na inny, wyższy poziom bezpieczeństwa.