SAMSUNG GALAXY S9 G960F 64GB DUAL SIM CZARNY – dla użytku prywatnego i służbowego

SAMSUNG GALAXY S9 G960F 64GB DUAL SIM CZARNY to smartfon, który świetnie nada się zarówno do użytku prywatnego, jak i służbowego, ze względu na obecność podwójnego gniazda na kartę nanoSIM. Wyposażony jest w oprogramowanie Android 8.0 Oreo, a także 4 GB pamięci RAM, co umożliwia sprawne użytkowanie kilku aplikacji jednocześnie, a także oglądanie filmów na ekranie Super Amoled w jakości QhD+.

Fotografuj w ruchu jak profesjonalista

Zwykle fotografie w ruchu wychodzą rozmyte i niewyraźne. Jednak w SAMSUNG GALAXY S9 jest inaczej. Został bowiem wyposażony w stabilizację obrazu OIS. Ponadto posiada aż 2 przesłony, dzięki którym zdjęcia wieczorem i w nocy będą wychodziły jeszcze lepiej. Zatem w każde miejsce i o każdej porze nie trzeba zabierać ze sobą tradycyjnego aparatu cyfrowego, gdyż w zupełności może wystarczyć SAMSUNG GALAXY S9 G960F 64GB DUAL SIM CZARNY. Będziesz wykonywać fotografie niczym profesjonalista.

Zatrzymaj ulubione chwile w wolniejszych klatkach

Nagrywanie filmu w technologii slow motion jest fascynujące, ze względu na jego za każdym razem ciekawe i oryginalne rezultaty. To nie wszystko co potrafi aparat i kamera, gdyż dzięki zaawansowanym technologiom, ze swoich zdjęć stworzysz udane ruchome avatary. Świetna zabawa i doskonała jakość są tu gwarantowane. Odtwarzane filmy mają również niesamowicie realistyczny dźwięk, a to za sprawą bardzo dobrych głośników stereo, rozmieszczonych po przeciwległych stronach telefonu.

Zachowaj wrażliwe dane tylko dla siebie

W telefonie niejednokrotnie przechowuje się wrażliwe dane. W razie ściągnięcia na telefon złośliwego oprogramowania wszystkie mogą być łatwo dostępne. SAMSUNG GALAXY S9 G960F 64GB DUAL SIM CZARNY oferuje rozwiązanie, które skutecznie je chroni przed dostaniem się w niepowołane ręce. Są zabezpieczone odciskiem palca. Odblokowanie telefonu może nastąpić także dzięki skanowaniu tęczówki oka bądź twarzy. Dane, które są dla nas ważne nigdy nie powinny być ogólnodostępne. Dlatego należy się przed tym w sposób szczególny zabezpieczać.