SAMSUNG GALAXY S9 PLUS G965F – poznaj kolejną generację twojego ulubionego smartfona

SAMSUNG GALAXY S9 PLUS G965F to telefon, który zachwyca swoją smukłą obudową, przy zachowaniu wielkości, która pozwala na swobodne wykonywanie zdjęć, a także kręcenie filmów. Obudowa nie pozostawia wątpliwości, że to Samsung Galaxy serii 9, o co zadbali designerzy umieszczając na niej tą cyfrę.

SAMSUNG GALAXY S9 PLUS G965F – poznaj magię selfie i zdjęć bez poruszeń

Często robiąc zdjęcia smartfonem, nawet dobrej klasy, są trudności w wykonaniu ostrego zdjęcia, nie tylko w ruchu. SAMSUNG GALAXY S9 PLUS G965F wyposażony został w stabilizację obrazu OIS, co w połączeniu z tylnym aparatem 12 Mpix pozwala wykonywać wspaniałe zdjęcia panoramiczne. Dodatkowo posiada przedni aparat 8 Mpix, dzięki czemu można zrobić naprawdę wyraźne portretowe selfie. Dodatkowo dwie przesłony w aparacie pozwalają robić doskonałe zdjęcia zarówno w dzień, jak i w nocy. Jeśli dołoży się do tego również ekran Infinity QHD+ 6,2″, to mamy do czynienia z telefonem, który spełni nawet najbardziej wygórowane wymagania w zakresie wspaniałych kolorów i dobrych kątów widzenia.

SAMSUNG GALAXY S9 PLUS G965F – nagrywaj filmy w technologii slow motion

SAMSUNG GALAXY S9 PLUS G965F pozwoli nakręcić filmy w technologii slow motion, dzięki czemu można nakręcony materiał zobaczyć z zupełnie innej perspektywy, bardziej wyraziście i z dużą dozą szczegółowości, która w zależności od sytuacji może nabrać majestatycznego lub humorystycznego charakteru. Po nakręceniu można cieszyć się również wspaniałym dźwiękiem stereo, który zapewniają dwa głośniki, z których równomiernie może popłynąć również muzyka.

Zabezpieczenia niczym z filmów o Bondzie

SAMSUNG GALAXY S9 PLUS G965F oferuje również doskonałe zabezpieczenie w postaci atrybutów niczym z filmów o Jamesie Bondzie.Odblokowanie telefonu może bowiem nastąpić poprzez odczyt linii papilarnych, rozpoznanie tęczówki oka bądź twarzy. Jeśli doda się do tego aż 64 GB pamięci wewnętrznej, a także 6 GB pamięci operacyjnej i szybko ładującą się baterię, to otrzymuje się model smartfona, który właściwie poza ceną pozbawiony jest wad. Jednak za zaawansowane rozwiązania techniczne, a także jakość wykonania warto tyle zapłacić.