SAMSUNG GALAXY XCOVER 4 LTE CZARNY – smartfon na ekstremalne wyprawy

SAMSUNG GALAXY XCOVER 4 LTE CZARNY to smartfon o wzmocnionej konstrukcji, kóry nadaje się do użytkowania w bardzo trudnych warunkach. Nie straszny mu deszcz, palące słonce, śnieżyca ani upadek z wysokości. Smartfon SAMSUNG GALAXY XCOVER 4 LTE CZARNY naprawdę wiele zniesie. Przekątna ekranu 5″ umożliwia swobodne oglądanie filmów czy nawet czytania e-booków. System operacyjny Android 7.0 Nougat jest wbudowany w tym modelu telefonu. 4-rdzeniowy procesor oraz 2 GB pamieci RAM pozwalają swobodnie z niego korzystać, obsługując wiele aplikacji.

Idealny na surwiwal

Choć podczas surwiwalu raczej sprzęty elektroniczne chowa się głęboko, to SAMSUNG GALAXY XCOVER 4 LTE CZARNY mógłby się znacząco przyczynić podczas wyprawy w nieznanym terenie. Obsługa mapy może odbywać się nawet w ekstremalnych warunkach, gdyż posiada on certyfikat IP 68. Jest zatem odporny na pył i wodę. Można z nim nawet się kąpać oraz rozmawiać w czasie deszczu. Podzespoły są chronione przez wzmocnioną obudowę telefonu. SAMSUNG GALAXY XCOVER 4 LTE CZARNY spełnia również wojskową normę MIL-STD 810G.

Uwiecznij swoje eksploracje

Wszyscy miłośnicy bardziej lub mniej ekstremalnych przygód lubią uwieczniać je na fotografiach. Nic nie stoi na przeszkodzie by do tego celu użyć Samsung Galaxy XCover, zwłaszcza, że posiada aparat z matrycą 13 Mpix, a dodatkowo przesłonę, dzięki której nawet w czasie wyjątkowo pochmurnej pogody można wykonać możliwie najlepsze zdjęcie.

Cechy ułatwiające użytkowanie

Smartfon SAMSUNG GALAXY XCOVER 4 LTE CZARNY posiada wymienną baterię o zwiększonej pojemności. Dzięki temu może działać dłużej bez ładowania. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, kiedy wybierasz się na eksploracje terenu i wiesz, że szybko nie wrócisz. Szczególną zaletą ekranu SAMSUNG GALAXY XCOVER jest możliwość jego obsługiwania nawet w rękawiczkach roboczych. Również kiedy wyjdziesz spod prysznica i masz mokre ręce możesz bez trudu odebrać telefon. Telefon jest niezwykle odporny na wstrząsy i upadki i sprawdzi się w każdych nawet najbardziej ekstremalnych warunkach, co potwierdzają liczne testy.